Aizvadītajā svētdienā dievkalpojuma laikā Madonas katoļu baznīcā apliecības par saderināto un iemīlējušos kursu beigšanu saņēma 10 pāri.
Pēc Lieldienām viņi piedalījās deviņās nodarbībās, un katrai no tām bija sava tēma, kas skāra attiecības ģimenē. Kursus vadīja divi laulātie pāri – Jānis un Kristīne Rešņas no Ērgļiem, Gatis un Ilona Romanovski no Madonas. Viņiem palīdzēja priesteris Rihards Rasnacis.
– Kursi domāti tiem cilvēkiem, kuri vēlas viens otru tuvāk iepazīt un noslēgt laulības baznīcā, – komentēja Rihards Rasnacis. – Kursos varēja piedalīties arī tie, kuri dzīvo civillaulībā un vēlas laulāties baznīcā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA