23. jūnijā Cēsīs notika tradicionālais skrējiens „Jānis un Jānītis", kurā piedalījās dalībnieki no Rīgas, Valmieras, Cēsu un citām sporta skolām.
Teicami startēja madonietis Indulis Bikše, kas uzvarēja savā distancē absolūtajā vērtējumā, kā arī savā vecuma grupā, par uzvaru saņemot dāvanu karti 70 latu vērtībā no sporta veikala „Maratons" un citas balvas.
Ar rezultātiem sīkāk var iepazīties www.running.lv.
Autore: I. VANAGA