Īstajos vasaras saulgriežos, 21. jūnijā, pansionāta iemītniekus un darbiniekus priecēja vestēnieši. Madonas pansionātā ir pašiem savs Jānis, kam galvā tika likts Jāņu vainags, un skanēja apdziedāšanas dziesmas. Apdziedāta tika arī direktore Rasma Dzintra Ozoliņa, kas iejutās Jāņu mātes lomā un klātesošos cienāja ar sieru un pīrāgiem.
Katram iemītniekam tika veltīta tikai viņam sagatavota aplīgošanas dziesma, uz ko arī iemītnieki nepalika atbildi parādā un aplīgoja darbiniekus.
Kā pastāstīja Madonas pansionāta sociālā aprūpētāja Lolita Kupce, skolotāja Vineta Dāve kopā ar skolēniem vienmēr iepriecina cilvēkus ar dziesmām un mūzikas skaņām. Pansionāta iemītniekus ļoti aizkustināja akordeona, saksofona un vijoles skaņas, kas atsauca atmiņā jaunības dienas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.06.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
SVENJAS HIRŠHAUZENAS foto