No 13. līdz 17. jūnijam Madonā, sporta bāzē "Smeceres sils", norisinājās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas sportistu dienas nometne. Tajā trenējās slēpošanas un biatlona nodaļas audzēkņi.
Maldās tie, kas uzskata, ka trenēties un gūt iemaņas slēpošanai var tikai ziemā. Lai būtu labā sportiskajā formā un fiziskajā sagatavotībā, jātrenējas regulāri un neatlaidīgi visu gadu. Vasarā slēpošanu nomaina skriešana un rollerslēpošana, treniņnodarbībās izmanto arī velosipēdus. Arī biatlonistiem ir vasaras sezona, kad norisinās sacensības vasaras biatlonā, kad pilnveido iemaņas šautuvē, un nodarbības, kad tās norit skaistā dabas stūrītī, patīk visiem.
Daudzi, kas nodarbojas sporta skolā, treniņus apmeklē labprāt, arī nometnes bērniem patīk. Sportiski audzēkņi, īpaši biatlonisti, zina, ko nozīmē, ja kādu laiku netrenējas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.06.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AUTORES foto