Vēlos pastāstīt par vairākiem PII „Priedīte" brīnumiem, kuru šajā mācību gadā dārziņā netrūka.
Gada sākumā lielākā mācībstunda bija iepazīšanās ar celtniecības tehniku, kas kā liels un trokšņains kuģis ar katru dienu nāca arvien tuvāk. Skaidrojām bērniem, ka jāpaciešas un drīz tiksim skaistās, jaunās telpās. Tagad labus vārdus var teikt par celtniecības firmu, kas uzklausīja un iespēju robežās centās pielāgoties mūsu dienas ritumam. Ir pagājuši pāris mēneši kopš iekštelpu nodošanas ekspluatācijā, varam ar lepnumu teikt, ka esam bagāti. Daudz darba, iniciatīvas un finanšu vēl jāiegulda iekštelpu un apkārtnes labiekārtošanā.
Esam paspējuši ne tikai čakli apgūt mācību programmu, bet arī labi iejusties jaunajās telpās. Stikla piramīdā izveidot divas izstādes: „Zaķis – kaķis ciemos nāk" un „Nāc kopā ar mani, modināsim mēs pavasari!".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.06.2011.
PII „Priedīte" kolektīva vārdā –
GITA LANCMANE