Madonā izveidojusies nepatīkama situācija Blaumaņa ielas 18 dzīvojamajā mājā. Puse mājas ir pievienota pie kanalizācijas, savukārt otrai pusei ir tikai sausā tualete. Madonietis Aldis jau esot mēģinājis šo problēmu saviem spēkiem risināt, taču viss apstājoties pie tā, ka mājas īpašnieks savu solījumu jautājumu sakārtot netur.
Kad Aldis vērsies pie Madonas pilsētas pārvaldes vadītāja Gunta Ķevera, viņš sazinājies ar īpašnieku. Rudenī solīts, ka problēma tiks atrisināta un pāri plūstošā sausā tualete vairs neapgrūtinās blakus māju iedzīvotājus, kā nekā arī pāri ielai esošā bērnudārza apmeklētājus. Taču pagājusi ziema, pavasaris, un nekas neesot darīts. Mājas iedzīvotāji uztraucas, ka vasarā no tualetes nākošā smaka neļaus mierīgi dzīvot ne pašiem, ne garāmgājējiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.06.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto