DZELZAVAS pagasta pansionātā ziemā sildīsies ar malkas apkuri. – Krāsnis ir pārmūrētas, sakārtotas, pārbaudītas, tās pārbaudīja un mūrēja sertificēti darbinieki no ugunsdzēsības dienesta, – teic pansionāta vadītāja Iveta Apenīte.
Neliels remonts veikts arī virtuvē, visvairāk tas attiecas uz ūdensvadiem. Sanitārā mezgla – vannasistabu, tualešu – sakārtošana augstā līmenī notika jau šāgada februārī. Protams, arī malka tika sagādāta jau pavasarī. Ar pašvaldību sadarbība mums ļoti laba, par visiem darbiem un iecerēm konsultējamies ar viņiem. Ir lietas, ko mums pagaidām neatļauj darīt, ir lietas, ko varam finansiāli "pavilkt", un tad arī nekavējamies to darīt. Patlaban pansionātā ir 15 vietas, iemītnieku – pašreiz būs 14, bet domājam paplašināt vēl par trim vietām, pārtaisot vienu istabiņu. Iemītnieki ir arī no kaimiņu pagastiem, protams, pirmām kārtām tiek nodrošinātas dzelzaviešu vajadzības.
Autore: ASTRA ZAGORSKA