Šodien, 14. jūnijā, Eiropas Parlamentā Briselē atklās EP deputātes Sandras Kalnietes sadarbībā ar Tukuma muzeju rīkoto izstādi „Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss".
Nedēļas garumā EP deputāti, darbinieki un viesi varēs aplūkot vēstules uz bērza tāss, kuras no izsūtījuma cilvēki sūtīja Latvijā palikušajiem tuviniekiem. Mūsdienās no vairākiem tūkstošiem ir saglabājušās tikai 19 šādas vēsturiskās liecības, kas aplūkojamas vairākos Latvijas muzejos. Viena no tām ir madonietes Elzas Serdānes rakstīta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA