Pavasaris ir pilnā plaukumā. Karstajā saules tveicē pļavas, tīrumi, noras un meži tvan ziedu smaržās. Viss dabā steidzas. Jāņu vainagiem mīļākās puķes – madaras, margrietiņas, jā – arī smilgas ir paspējušas saziedēt.
Un atkal pāri kalniem un ielejām drīz atskanēs „Līgo!". Paiesimies arī mēs pretī Jāņu dienai, kamēr vēl mūs priecē ziedu bagātība, un 16. jūnijā pulksten 14 Parka ielā 4 ielīgosim Jāņus savā klubiņā „Pīlādzītis".
Sveiksim arī savus jubilārus. Nāciet ar jāņuzālēm, vainagiem galvā un līgodziesmu meldiņiem. Pie mums ciemosies Madonas „Vērtumnieki", kas atgādinās latviskās tradīcijas Jāņos un izdziedās mīļākās dziesmas.
Ceram, ka atnāks arī vēl kādi jāņabērni palīgot ar mums kopā… Tiksimies!
Autore: MARIJA LAPSIŅA