28. maija rītā Madonas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" bērni un vecāki pulcējās Madonas stadionā uz pirmo sporta dienu.
Rīts rādījās apmācies, taču pasākuma vadītājas (nomaskējušās audzītes): Saulīte (Solvita Lūse) ar Sauleszaķēnu (Pārsla Zvejniece) izgaiņāja mākoņus un diena izvērtās pavisam saulaina.
Stadionā svinīgi iesoļoja visi mazie dalībnieki kopā ar audzinātājām. Katra grupiņa bija padomājusi par savu atšķirības zīmi tērpos, kas bija arī dažādās krāsās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2011.
Autore: AGNESE LIEPIŅA
IVETAS JANOVSKAS foto