1. oktobrī
o Madonā, Bērzu ielā, uzlauztas SIA „Varu M" durvis, iekļūts telpās, nozagta meža lāpsta „Fiskars".
o Sarkaņu pag. 28. septembrī uzlauztas dzīvojamās mājas durvis, nozagta nauda (Ls 45).
– Madonā, Raiņa ielā, stāvlaukumā nezināmas automašīnas vadītājs iebrauca automašīnā „Audi A8", kas tika bojāta.
– Madonā, Blaumaņa ielā, no mājas pazudusi nauda (Ls 95) un atskaņotājs „Sony CD".
2. oktobrī
– Madonā, Rūpniecības ielā, 25. septembrī uzlauzta garāža, nozagtas četras riepas ar diskiem un instrumentu komplekts.
3. oktobrī
– Madonā, Zābera ielā, notika automašīnu „Ford Mondeo" un „VW Passat" sadursme. Bojātas automašīnas.
– Madonā, Saules ielā, automašīnas „MB" vadītājs nolauza ceļa zīmi.
* Mētrienas pag. dzīvojamajai mājai un šķūnim izsistas loga rūtis.
4. oktobrī
– Ceļa Bērzaune-Vestiena 1. km notika automašīnu „MB" un „Nissan" sadursme. No satiksmes negadījuma vietas Madonas slimnīcā ievietots 1990. g. dz. jaunietis.
– Ceļa Vestiena-Sidrabiņi 10. km notika automašīnas „Subaru" un autobusa „Volvo" sadursme. Bojāti transporta līdzekļi.
Informāciju sagatavoja: INGRĪDA MAKARE
Madonas RPP vecākā speciāliste