12. jūnijā Madonā, Priežu kalna basketbola laukumos, jau 18. reizi notiks ielu basketbola turnīrs "Topbumba".
Kā vēsta basketbola turnīra galvenais tiesnesis Agnis Beķeris, turnīrā piedalīsies Madonas BJSS labākie spēlētāji un viesi no Gulbenes, Jēkabpils, Rīgas. Gaidīti arī viesi no citām pilsētām.
– Vasarā pavisam notiks 4 posmi, un 3 labākie posmi dos ieskaiti kopvērtējumā. Vidēji katrā posmā piedalās 35-40 komandas. Turnīrā sacentīsies spēlētāji 5 vecuma grupās: D grupa – 2000. g. dz. un jaunāki zēni; C grupa – 1998.-1999. g. dz. jaunieši; B grupa – 1996.-1997. g. dz. jaunieši; A grupa – 1993.-1995. g.
dz. jaunieši; V grupa – 1992. g. dz. un vecāki vīri.
Katrā posmā notiks soda un trīspunktu metienu konkursi, noslēguma posmā – arī "slam dunk" konkurss, – informē A. Beķeris. 2. posms paredzēts 26. jūnijā.
Autore: I. SMILGA