DZELZAVAS ciemā projekta "Satiksmes drošības uzlabojumi apdzīvotās vietās ārpus Rīgas" ietvaros tiks uzsākta gājēju ietvju jaunbūve un rekonstrukcija.
Dzelzavā Kļavu un Ozolu ielas posmos paredzēts uzbūvēt un rekonstruēt gājēju ietves un pārejas, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību. Projektu finansēs no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem, valsts budžeta dotācijām un Madonas novada pašvaldības līdzekļiem. Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs Elmārs Vaskis stāsta, ka otrdien bija tikšanās ar būvuzraugiem un SIA "Madonas namsaimnieks" būvniekiem, kam uzticēts objekts, lai varētu uzsākt nepieciešamos sagatavošanās darbus projekta īstenošanai. Tā kā ir nepieciešams saņemt atļaujas gan no būvvaldes, gan Latvijas Autoceļu direkcijas, remontdarbus plānots uzsākt tikai pēc Līgo svētku brīvdienām. Elmārs Vaskis arī cer, ka darbus būs iespējams pabeigt līdz rudenim.
Autore: SANITA ROĢE