Maija beigas skolām ir vissaspringtākais darba laiks, kad atzīmes jāizliek, jāizvērtē paveiktais, bet diena pirms liecību izdošanas ir atelpas laiks.
30. maijā 1.-5. klašu skolēni tika aicināti uz Brakiem. Tas bija neparasts pārgājiens, jo ceļā uz muzeju tika iepazīta apkārtne un tuvākās mājas. Kā pirmais pieturas punkts bija Kaļvu kalns vai tā dēvētais Tanka kalns, tad jauka ciemošanās Andra Džiguna darbnīcā, sirsnīga uzņemšana Ērgļu mežniecībā pie mežziņa Gunāra Plikauša, līdz gājiens noslēdzās Braku pagalmā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.06.2011.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
Braku muzeja
galvenā speciāliste