Kopš gada sākuma Madonas iedzīvotāji un pilsētas viesi „Maxima" veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs atstājuši 322,53 latus. Par šiem līdzekļiem būs iespējams sniegt pirmo atbalstu vairākiem desmitiem grūtībās nonākušu ģimeņu ar bērniem, kā arī ģimenēm, kuras skārušas pēkšņas nelaimes.
„Patiess prieks par Madonas iedzīvotāju atsaucību šim projektam. Esam gandarīti par madoniešiem, kuri nepaliek vienaldzīgi pret saviem līdzcilvēkiem. Latvijā ir daudz grūtībās nonākušu ģimeņu, kurām mūsu palīdzība ir ārkārtīgi nepieciešama, tādēļ no sirds pateicamies ikvienam ziedotājam," saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.06.2011.
AGRA VECKALNIŅA foto