Leģendārā Latvijas dziedātāja Marija Naumova, kas pašlaik galvenokārt uzturas Parīzē, šosestdien ar pusotru stundu garu soloprogrammu uzstāsies Madonas kultūras namā.
Tas būs Marijas ceturtais koncerts Latvijā pēc dēla Artūra piedzimšanas. Jaunās māmiņas pašreizējais garastāvoklis ietekmē viņas radošo darbību, un kā apstiprinājums tam ir dziedātājas albums „Lullabies" („Šūpuļdziesmas"), kas pēc daudzu autoritatīvu izdevēju domām ir kļuvis par dziedātājas labāko albumu. Papildus dziesmām no jaunā albuma koncertā izskanēs kompozīcijas no pasaulē labi pazīstamiem mūzikliem, Raimonda Paula dziesmas un citas. Pavadījumu spēlēs pazīstami latviešu mūziķi: Rolands Beļevičs (taustiņi), Ingus Feldmanis (ģitāra), Norberts Skraucis (kontrabass), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA