Iepriekš jau informējām par iepriecinošajiem jaunumiem sociālajā jomā Varakļānos, kur nesen ir atvērts alternatīvās aprūpes centrs, kā arī darbā uz pusslodzi pieņemta psiholoģe.
Psiholoģe Elizabete Birule uzskata, ka aprūpes centra izveidē ir ieguldīts liels darbs, tāpēc rezultāts ir lielisks. E. Birule šeit strādā kopš 1. jūnija un uz darbu ejot ar prieku gan tāpēc, ka darba telpas ir skaisti izremontētas, gan tāpēc, ka darbs viņai ir sirdslieta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto