MĀRCIENĀ plānots noslēgt administratīvās ēkas siltināšanas darbus – informē Mārcienas pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Mālniece.
Šie darbi tika uzsākti jau pagājušā gada rudenī, bet neparedzēto darba pārtraukumu dēļ tiks pabeigti tikai nākamnedēļ. Siltināšanas darbu laikā tika nomainīti ēkas logi, siltinātas ārsienas. Kaut arī būtu nepieciešams veikt grīdas seguma atjaunošanu, jo tas jau ir savu laiku nokalpojis, ierobežoto pagasta finansiālo līdzekļu dēļ netiek plānots veikt remontdarbus administratīvās ēkas iekštelpās.
Autore: SANITA ROĢE,
ViA Mediju studiju un žurnālistikas programmas
1. kursa studente