No 18. līdz 19. maijam Stokholmā (Zviedrijā) sakarā ar sanāksmi par „Skandināvijas kausa 2012" sacensību distanču slēpošanā organizēšanu Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā (Madonā 2012. gada 8.-9. februārī), Igaunijā uzturējās Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs un „Skandināvijas kausa 2012" Madonas posma galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks.
Sanāksmē tika izvērtēta pagājusī sezona, kā arī ieskicēti nākamās sezonas plāni. Latvijā „Skandināvijas kauss" noritēja ceturto sezonu pēc kārtas, bet organizatora lomu kopā ar Slēpošanas savienību pirmo reizi bija uzņēmusies Madona. Latvijai un Madonai sanāksmē tika veltīti atzinīgi vārdi. Skandināvijas valstu distanču slēpotāju sanāksmes vadītāji uzslavēja labo organizatorisko līmeni, sākot ar dalībnieku izmitināšanu un beidzot ar trases sagatavošanu. Agris Lungevičs pēc sanāksmes apmeklējuma domes sēdē deputātus informēja, ka pēc zviedru vērtējuma no pieciem „Skandināvijas kausa" posmiem Madonas posmā trase bijusi vislabākā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva