Mediju pulciņš Madonā pastāv jau astoņus mēnešus, un jaunieši ir labi parādījuši sevi audiovizuālo mediju jomā gan tepat Madonā, gan kaimiņvalstī Igaunijā. Šo iemeslu dēļ uz sarunu aicināju Kārli Kumsāru, mediju pulciņa vadītāju un Vidzemes Televīzijas operatoru.
– Kā radās ideja izveidot pulciņu jauniešiem, kam interesē audiovizuālā māksla?
– Pulciņa izveidē liels nopelns ir Vidzemes Televīzijai, Madonas Valsts ģimnāzijai un sadarbības partneriem no Igaunijas. Pulciņš tika izveidots pēc Vidzemes Televīzijas iniciatīvas, jo bija iespēja realizēt šādu projektu.
– Vai pulciņā darbojas tikai Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi?
– Nē, mediju pulciņu apmeklē gan Madonas Valsts ģimnāzijas, gan Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēni.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2011.
Autore: SANITA ROĢE,
Vidzemes Augstskolas Mediju studiju un žurnālistikas programmas 1. kursa studente
Foto no personiskā arhīva