7 . jūnijā pārsteigums gaida projekta „Es Latvijā" neklātienes konkursa uzvarētājus.
31 skolēns no Vestienas pamatskolas, Praulienas pamatskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Kalsnavas pamatskolas un Barkavas pamatskolas personiski uzaicināts pulksten 10 tikties pie Madonas bērnu un jauniešu centra.
Visu mācību gadu Madonas novada 4.-12. klašu skolēni varēja pārbaudīt spēkus zināšanu konkursā par savu novadu, tā iesaistoties nacionālās identitātes un valstiskās apziņas stiprināšanā. Pirmajās divās kārtās piedalījās liels konkursantu skaits – gandrīz 100 skolēnu no 10 skolām. Ceturtajā kārtā izturējušo skaits bija trīsreiz mazāks. Dalībnieki, kas veiksmīgi piedalījās visās četrās kārtās, 7. jūnijā saņems apbalvojumus.
Kā informē projekta autore Māra Evardsone, ceturtajā kārtā konkursa dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem par Madonas novadu. Pēc fotogrāfijām jāatpazīst cilvēki un vietas.
– Mūsu novadā jaunieši orientējas labi, – pēc aizvadītās konkursa kārtas atzīst Māra Evardsone.
Autore: INESE ELSIŅA