Degumnieku tautas namā izskanējušais koncerts "Šodien dziedam un dejojam tev, māmiņa un tēti!" uzbūra viskrāšņākās puķes, viszilākās debesis, lai ģimenēm dāvinātu saulainu prieku.
Pasākumu atklāja Degumnieku pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomā Edīte Zaube. Ar sirsnīgu priekšnesumu koncertu kuplināja Degumnieku pamatskolas 1.-2. klašu, 3.-6. klašu un 7.-9. klašu deju kolektīvi, vokālais ansamblis un Madonas novada "Spilgtākais cālis 2011" – Monta Ščucka.
Paldies deju kolektīvu vadītājām Inesei Straumei, Daigai Rubenei, dziedāšanas skolotājai Inai Gutānei, visiem skolotājiem, kas piedalījās skolēnu sagatavošanā Ģimenes dienas koncertam. Pasākuma norisē savu ieguldījumu deva skolas līdzpārvaldes pārstāvji – Megija Rauza, Viktorija Jaunzema, Anete Ieva Ņikiforova, Nils Iesaliņš. Vecākiem, kas vēroja koncertu, bija lepnums par savu bērnu prasmēm, klusībā vēlējām viņiem saglabāt tieksmi pēc zināšanām, ko veicina arī Degumnieku skolas simbols, kas ir izmantots skolas karogā – "Gudrības pūce".
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA