Noslēdzies kārtējais Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā meitenēm. Kā veicās Madonas sporta skolas komandām?
Čempionātā piedalījās trīs komandas. C1 grupas (1996. g. dz.) meitenes (treneris A. Indrikovs) startēja 2. līgā un sacensības sāka Kuldīgā, izcīnot trīs uzvaras. Turpinājums bija Madonā, kur komanda izcīnīja tiesības spēlēt Limbažos pārejas turnīrā par spēlēšanu 1. līgā. Tika izcīnīta viena uzvara un piedzīvoti trīs zaudējumi, līdz ar to – 10. vieta čempionātā. Diemžēl traumas dēļ nespēlēja divas pamatsastāva spēlētājas. Kopējā bilance šajā čempionātā – 5 uzvaras, 5 zaudējumi (uzvarēti 19 seti, zaudēti 19). Komandā spēlēja: U. Skuja, D. Hačatrjana, K. Krīgale, L. Ozoliņa, G. Āboliņa, K. Auziņa, K. Zvirgzdiņa, V. Ladiga, A. Kaparkalēja, E. Pelše, I. Jansone.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.05.2011.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris