Būtiski, ka Madonas 85 gadu jubilejas svinībās (pasākumi notiks 3., 4., 5. jūnijā) tiks pasniegti pirmie Madonas novada pašvaldības apbalvojumi.
Apbalvojuma izstrāde ir komplicēts un laikietilpīgs darbs, tāpēc par to sīkāk lūdzu pastāstīt Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāju Solvitu Seržāni.
– Kopš strādāju pašvaldībā, man ir tā laime saskarties ar apbalvojumu izstrādi, – iesāka Solvita Seržāne. – Tā kā pirms tam bijām veidojuši Madonas pilsētas pašvaldības apbalvojumus, bet pēc administratīvi teritoriālās reformas ir nodibināta jauna administratīvā struktūra – Madonas novads, šoreiz vajadzēja strādāt pie Madonas novada pašvaldības apbalvojumu izveides. Madonas pilsētas pašvaldības laikā apbalvojumi bija divi: Atzinība un Pateicība. Šobrīd ir izveidoti trīs apbalvojumi: Goda diploms un Goda zīme, Atzinība un Pateicība. Goda diplomam līdzās rakstiskajam apliecinājumam klāt nāk Goda zīme vairoga formā, kas izstrādāta metālā un iestiprināta ķēdītē.
PLašāk lasiet laikrakstā STARS 26.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA