Atzīmējot 55 gadu jubileju, mūziķis Uldis Deigelis savas daiļrades cienītājus maija sākumā aicināja uz koncertu „Gadalaiki".
Autors jubilejas pasākumu Madonas kultūras namā organizēja trešo reizi, iedibinot to par tradīciju, ka līdztekus nozīmīgajai gadskārtai draugi un klausītāji tiek aicināti svētkus pavadīt kopā ar viņa oriģinālmūziku un dzeju. Pirmais autorkoncerts notika 1996. gadā, atzīmējot Ulda Deigeļa 40 gadu jubileju, pirms pieciem gadiem, sagaidot apaļo 50. gadskārtu, īstenojās otrs svētku koncerts.
Šogad Ulda Deigeļa autorkoncerta apmeklētāji tika aicināti izjust gadalaiku pārmaiņas mūziķa un dzejnieka izjūtās. Kopā ar jubilāru uz skatuves kāpa viņa sabiedrotie: meitas Anita un Laura, dēls Oskars, kā arī pavadošā grupa: pie taustiņinstrumentiem – Oskars Gailītis, ģitāru spēlēja Sergejs Bogdanovs, basģitāru – Arturs Kloppe, ritmu uzturēja Valters Gotlaufs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto