Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Finālsacensībās Madonā gāja karsti

Redakcija

Autors • 25.05.2011.

Finālsacensībās Madonā gāja karsti
Burtu lielums

No 20. līdz 22. maijam Madonas pilsētas sporta centrā notika Swedbank Jaunatnes basketbola līgas čempionāta finālsacensības basketbolā U-14 vecuma grupā zēniem un meitenēm. Madonā šajā grupā spēkiem mērojās labākās Latvijas basketbola 8 zēnu un 8 meiteņu komandas.

Meiteņu konkurencē stiprākās izrādījās BS "Rīga/Rīdzene" jaunās basketbolistes (trenere L. Bergvalde), 2. vietu izcīnīja BS "Rīga/TTP1" (trenere M. Kubliņa), 3. vietā – BS "Rīga/Pārdaugava" (trenere L. Bergvalde), 4. vietā – BS "Rīga/TTP2", 5. vietā – "Cēsis", 6. vietā – "Liepāja", 7. vietā – Ventspils "Spars", 8. vietā – "Jelgava".
Zēnu komandu konkurencē piedalījās arī Madonas BJSS U-14 komanda. Pirms diviem gadiem Saldū mūsu komanda finālturnīrā ieguva 6. vietu, pagājušajā gadā Saldū izcīnījām jau 5. vietu. Regulārajā čempionātā startējām tikai izbraukuma spēlēs, jo mums tika piešķirta tā sauktā "wild card" 1. divīzijā, par ko jāsaka paldies Madonas novada domes deputātiem, kas atbalstīja šo komandu, tās mērķus. Sezonas vidū pie smagajiem treniņa darba apstākļiem un saspringtā spēļu grafika komandā palika jau vairs tikai 7 zēni un šķita, ka šā gada finālturnīrs ies secen. Bet sezona bija ļoti labi iesākta, un, izcīnot 5. vietu regulārajā čempionātā, Madonas BJSS ieguva tiesības sarīkot finālsacensības Madonā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.05.2011.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris


MONIKAS JUBELES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px