Šogad no Vidzemes novada iespēju braukt uz ZZ Čempionāta Lielo finālu 28. maijā Rīgā 100 klašu konkurencē ieguvuši 500 skolēni no Valmieras, Valkas, Aizkraukles, Ērgļiem, Strenčiem, Gulbenes, Madonas, Limbažiem un Cēsīm.
No Madonas novada uz Lielo finālu dosies Madonas pilsētas 1. vidusskolas 6.a klases skolēni kopā ar audzinātāju Sandru Šimkēviču un Madonas Valsts ģimnāzijas 11.c klase kopā ar audzinātāju Aivaru Bebrišu. Ērgļu novadu pārstāvēs Ērgļu vidusskolas 8. klase.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.05.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto