Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Triumfēja skandināvi

Redakcija

Autors • 23.05.2011.

Burtu lielums

Noslēdzies kārtējais pasaules čempionāts hokejā Slovākijas pilsētu Bratislavas un Košices sporta hallēs. Vispirms par Latvijas hokeja izlases startu šajā čempionātā.

Latvijas hokejisti pasaules hokeja augstākajā ešelonā piedalījās jau 15. reizi. Līdz šim Latvijai augstākā izcīnītā vieta bijusi septītā – 1997., 2004. un 2009. gadā. Tiesa, divas reizes – 2001. un 2007. gadā – „izdzīvošanas" grupā nācies palikt arī 13. vietā.
Pēc izlozes pirmā spēle Latvijas hokejistiem bija pret pērnā gada čempioniem čehu meistarvienību. Arī otrā spēle (pret Somiju) nesolīja neko labu. Taču abas spēles mūsējie aizvadīja samērā līdzvērtīgā cīņā, lai arī zaudēja. Diemžēl neizdevās solītā koncentrēšanās uz spēli ar Dānijas izlasi. Jau otro reizi mūsējie zaudēja pēcspēles „bullīšu" metienos ar 2 : 3. Kā 6. maija „Neatkarīgās Rīta Avīzes" humoristiskajā lappusē interesanti tika komentēts šīs spēles iznākums, dāņi Latviju pieveikuši par to, ka mēs negribot pie sevis dāņu cūku fermas un smādējot Carlsberg un Tuborg alu, tempdami savu sasodīto „cēsnieku" un „tērvetnieku". Taču pēc šīs izšķirošās spēles smiekli nevienam vis nenāca.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2011.

Autors: ĀDOLFS BORBALS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px