CESVAINES pils pagalmā 19. maijā notika dažādi pasākumi par godu konkursa "Salasi pili, salasi muižu, salasi Cesvaini" noslēgumam. Kā pastāstīja Cesvaines pašvaldības aģentūras "Cesvaines tūrisma centrs" direktore Ilze Kalna-Elksniņa, bija izveidota arī konkursa darbu izstāde. – Piedalījās Alūksnes, Preiļu, Jēkabpils, Balvu, Rīgas, Gulbenes un citu novadu 500 dalībnieki.
Konkursa dalībniekiem bija iespēja piedalīties piknikā, iesaistīties spēlēs un padarīt šo dienu bagātu ar pārsteigumiem un aktivitātēm. 1.-6. klašu dalībnieki iepazinās ar Cesvaines pili, parku, muižas kompleksu, apskatīja luterāņu baznīcu, tūrisma saimniecību "Jurguci" un JSK "Pakavi". 1. vietu konkursā ieguva Preiļu novada pārstāvji, 2. vietu – Alūksnes novada pārstāvji, bet 3. vietu – Gulbenes novada dalībnieki. Konkurss turpināsies arī nākamgad.
Autore: SANITA ROĢE