Vakar, 20. maijā, Madonas kultūras namā noritēja Madonas mūzikas skolas 65. izlaiduma sarīkojums.
Šogad mūzikas skolu beidza 20 audzēkņi. – Šis ir viens no mazākajiem izlaidumiem, jo pirms septiņiem gadiem ir bijuši arī 45 absolventi, – komentēja Madonas mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte. – Klavieru nodaļu šogad beidza 5 absolventi, kora nodaļu – 5, kokles klasi – 4, pūtēju nodaļu – 6 absolventi. Šogad beidzēju vidū nebija neviena vijolnieka, čellista, akordeonista.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA