Otrdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas stacijā valdīja liela rosība, jo vienlaicīgi šajā dienā tika gan svinīgi atklāta rekonstruētā VUGD stacija, gan uzņemta ASV vēstniece, ASV vēstniecības un Bruņoto spēku pārstāvji, gan sagaidīti Atvērto durvju dienu apmeklētāji, gan pirmo reizi atzīmēta Ugunsdzēsēju glābēju diena.
Renovācijas projekta, ko īsteno ASV vēstniecības Aizsardzības sadarbības nodaļa, ietvaros VUGD Madonas stacijas ēkai tika uzstādītas jaunas garāžas durvis un otrai ēkai veikta telpas paplašināšana, lai tajā varētu novietot lielākas, Eiropas standarta ugunsdzēsēju automašīnas.
– Šis ir tikai sākuma punkts lielajam projektam, jo, kā zināms, Madona ir pirmā vieta, kur ugunsdzēsēju depo jau renovēts un atklāts, šobrīd renovācijas darbi sākušies Limbažos, bet vēl paredzēti renovācijas projekti astoņās citās pilsētās, – klātesošos, atklājot VUGD Madonas stacijas garāžas, informēja VUGD priekšnieka vietnieks Intars Zitāns.
PLašāk lasiet laikrakstā STARS 19.05.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto