Muzejnakts Latvijā atnāca ar lieliem lietiem un slapju laiku, arī saule pagrieza savu vaigu, bet tas nezaudēja labo gribu darboties un izbaudīt aktivitātes, ko sagatavojuši muzeju ļaudis.
Brakos 14. maija vakarā lēnām debesis noskaidrojās un iemirdzējās saule, pamazām plūda ļaudis, lai jau piekto reizi apmeklētu Muzeju nakts pasākumu. Pulksten 20 visi bija mīļi gaidīti saimes istabā, kur Liepājas teātra aktieris Ēriks Vilsons aicināja apmeklētājus spēlēt Blaumani, šoreiz lugu „No saldenās pudeles". Tā bija lieliska iespēja iejusties komēdijas tēlos un izvērtēt, vai ir viegli būt aktierim. Par muzikālo ietērpu parūpējās cesvainiete Vita Krūmiņa, kas tik liegi un brīnišķīgi spēlēja ģitāru un dziedāja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.05.2011.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
Braku muzeja galvenā speciāliste
ILZES DAUGIALLO foto