Madonas florbola komanda, kas šogad piedalās Latvijas meistarsacīkstēs florbolā 1. līgā, beidzot tikusi pie pirmā punkta.
Madonas florbola komanda, kas šogad piedalās Latvijas meistarsacīkstēs florbolā 1. līgā, beidzot tikusi pie pirmā punkta.
Aizvadītajā sestdienā madonieši spēlēja Kocēnu sporta namā, kur sacentās ar komandu „Rubene 1". Jau pats spēles sākums norādīja, ka komandas ir spēkos samērā līdzvērtīgas, par to liecināja arī spēles gaita, jo rezultāts gāja punkts punktā. Tiesa, līdz pirmā perioda beigām madoniešiem izdevās izvirzīties vadībā – 3 : 5.
Otrais periods bija bagāts ar noraidījumiem, un mājinieki ātri vien rezultātu izlīdzināja un pat izvirzījās vadībā – 6 : 5. Madonas florbolisti tomēr demonstrēja raksturu un cīņassparu un līdz perioda beigām panāca sev labvēlīgu rezultātu – 6 : 7.
Trešajā periodā turpinājās otrajā aizsāktais. Laukumā izpaudās neliels madoniešu pārsvars, kā rezultātā likumsakarīgi tika gūti vārti, tomēr jau pēc nepilnas minūtes mājinieki vienus vārtus atguva. Rezultāts nemainīgs saglabājās gandrīz līdz perioda beigām. Diemžēl trešā perioda noslēgums pierādīja, ka centieni noturēt rezultātu, pie tam situācijā, kad ir tikai vienu vārtu pārsvars, nav pārdomāta spēles taktika. Īpaši nevēlama tā šoreiz bija tādēļ, ka mūsu spēlētāji, kas nav pieraduši spēlēt uz lielajiem laukumiem, sāka fiziski nolūzt. Līdz ar to spēle aizsardzībā vairāk līdzinājās haosam un pretiniekam mūsu aizsardzības zona bija kā caurstaigājama sēta, kas arī likumsakarīgi noveda pie vārtu zaudējuma nepilnas divas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām. Līdz trešā perioda beigām rezultāts vairs nemainījās, un tā madonieši bija nopelnījuši vismaz vienu punktu. Diemžēl cīņai par otru spēka vairs nepietika, un papildlaikā rubenieši iemeta zelta vārtus, izcīnot uzvaru spēlē ar rezultātu 9 : 8.
Kalendārs atlikušajām mājas spēlēm
07.10.07. pret „Irlava/Telms"; 21.10.07. pret „Fastum"; 18.11.07. pret „Visio/Inčukalns"; 02.12.07. pret FK „Valmiera"; 09.12.07. pret RTU; 23.12.07. pret „Rubene 1"; 20.01.08. pret FK „Liepāja"; 03.02.08. pret FK „Kurši 2/LPA"; 17.02.08. pret „Cēsis/CelTik"; 02.03.08. pret „Ķekava 2".
Visas spēles notiks Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zālē un sāksies pulksten 13.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS