28. un 29. aprīlī Ērgļu saieta namā jau 13. reizi norisinājās konkurss „Jaunais mežradznieks".
Atklāšanas ceremonijā savu sveicienu jaunajiem mūziķiem sniedza Ērgļu vidusskolas meiteņu ansamblis Mārītes Kovaļevskas vadībā. Šogad konkursā piedalījās 20 jaunie izpildītāji no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas mūzikas skolām. Dalībniekus sveica žūrijas komisijas priekšsēdētājs, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Arvīds Klišāns un Brāļu Jurjānu biedrības priekšsēdētājs, konkursa galvenais organizators Mārtiņš Jauģietis. Katrs dalībnieks saņēma organizētāju sarūpētu dāvanu – piemiņas nozīmīti ar konkursa „Jaunais mežradznieks" emblēmu.
Konkursā neiztrūkstoši dalībnieki ir Lietuvas skolotāja Vilimanta Vitarta audzēkņi no Viļņas un Kauņas mūzikas skolām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2011.
Autore: SANDRA AVOTIŅA,
Ērgļu novada pašvaldības speciāliste, kultūras darba organizatore