9. maijā Rīgā notika domrakstu un vizuālās mākslas darbu konkursa „Eiropa skolā" laureātu apbalvošana. Kusas pamatskolas 4. klases skolniece Betija Bērziņa par iesūtīto domrakstu saņēma Atzinības rakstu.
Publicējam darba „Ja es būtu brīvprātīgā darba darītājs" fragmentu. (Red.)
„Ir dažādi darbi, bet brīvprātīgais darbs ir īpašs darbs. To cilvēks dara sev par prieku, bez algas, vienlaikus palīdzot kādam citam. Tādu darbu darot, var daudz ko iemācīties.
Man ļoti patīk zirgi. Jau vairāk nekā 5000 gadu zirgs ir cilvēka pavadonis. Visu šo laiku zirdziņš ir palīdzējis cilvēkam – gan ikdienā kā vezumu un arklu vilcējs lauku darbos, gan dramatiskās situācijās kaujas laukā. Es dzīvoju lauku mājās un aprūpēju savus suņus, gotiņas ar teļiem, sivēnus un vistas, bet zirga mums nav. Par zirgiem daudz lasu un esmu bijusi vairākās vietās, kur ar tiem nodarbojas. Dažas reizes esmu sēdējusi zirga mugurā, un tas man ļoti patika! Zirgi ir tik lieli un skaisti!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2011.
Autore: BETIJA BĒRZIŅA
(10 gadu)