4. maijā Madonas pilsētas kultūras namā notika bērnu un jauniešu pašdarbības kolektīvu svētku koncerts „Un Latvija tevī no Vidzemes nāk".
– Zināmā mērā tas bija Madonas pilsētas kultūras nama bērnu un jauniešu pašdarbības kolektīvu atskaites koncerts, kas tradicionāli notiek Latvijas Republikas Neatkarības dienā un kurā piedalās visi bērnu un jauniešu kolektīvi, sakot paldies Latvijai par to, ka mēs te esam un varam te dzīvot, – uzsver Madonas kultūras nama direktore Skaidrīte Strade.
Protams, katrs kolektīvs varējis parādīt tikai mazu gabaliņu no sagatavoto priekšnesumu klāsta, un lielākā daļa no gada laikā apgūtā palika aiz kadra. Katrs kolektīvs uzstājās tikai ar vienu vai diviem priekšnesumiem, kaut gan visi ir spējīgi sniegt arī atsevišķu programmu. 4. maija koncertā skatītāju vērtējumam gandrīz divu stundu garumā tika nodoti 28 priekšnesumi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto