Madonas kartinga trasē sestdien, 21. maijā, pulksten 13 sāksies sezonas atklāšanas sacensības braukšanā ar kartingiem.
Kā saka sacensību rīkotāji, Madonas kartodromā atkal rūks motori. Jau pagājušajā gadā lieliskas sacensības Madonā tika aizvadītas Retrokart 2010 ietvaros. Šogad jau izveidots daudzposmu seriāls visiem ar kartingu braukt gribētājiem, neatkarīgi no tā, cik kartings vecmodīgs vai jaunmodīgs. Šosezon paredzētas piecas sacensības tā saucamā Hobbykart seriāla ietvaros un vienas tradicionālās Retrokart sacensības augusta beigās.
Daudzposmu sacensības Hobbykart domātas visiem tiem braukt gribētājiem, kuri vēlas savu spēkratu likt lietā vairāk nekā vienu reizi gadā. Hobbykart seriāls varētu izveidoties arī kā ļoti labs pakāpiens pirms Latvijas čempionāta, kur pārbaudīt savu varēšanu un vēlmi nopietni nodarboties ar šādu sporta veidu. Savukārt Retrokart sacensības jo īpaši orientētas uz to, lai vienkopus pulcētu vecās tehnikas īpašniekus, sacensību veterānus, lai nedaudz pakavētos atmiņās par aizgājušajiem laikiem un pie viena pamērotos ar ātrumu trasē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ