Šāgada 9 mēnešos (uz 1. oktobri) Madonas pilsētā ir reģistrēti 57 jaundzimušie jeb aptuveni tikpat kā iepriekšējos gados, „Staru" informē Madonas pilsētas dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valentīna Ozoliņa. Mirušo skaits ir lielāks – jau 123.
Madonā gadā caurmērā ir ap 80 jaundzimušo, bet, protams, pilsētas vēsturē ir bijuši gadi, kad to skaits pārsniedzis simtu.
Priecē, ka samērā liels šogad ir noslēgto laulību skaits – 90, turklāt kāzas tiks svinētas vēl, jo ir jau saņemti 15 jauni pieteikumi laulību reģistrācijai. Pērn Madonas pilsētas dzimtsarakstu nodaļā tika reģistrētas 105 laulības, tā ka droši var prognozēt, ka šogad to nebūs mazāk.
Turpinās arī Madonas pilsētas 80. jubilejas gadā aizsāktā tradīcija dāvināt katram jaundzimušajam sudraba karotīti, kas, kā uzsver Madonas pilsētas dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valentīna Ozoliņa, ļoti patīk bērnu vecākiem, tāpēc, visticamāk, sudraba karotīte jaundzimušajiem tiks dāvāta arī nākamgad. Protams, ja šo ieceri, apstiprinot nākamā gada Madonas pilsētas pašvaldības budžetu, atbalstīs deputāti.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA