Jau otro gadu Līvānu novada Rožupes pamatskolā tika organizēta piemiņas kausa izcīņa dambretē vietējiem dambretes milžiem – dambretistam E. Rusiņam un trenerim E. Kovaļovam, ko veica republikā pazīstamā sporta meistare Gunta Jaudzema.
Šoreiz Madonas novadu pārstāvošā komanda tika komplektēta spēcīgākajā sastāvā, lai sekmīgi cīnītos ar spēcīgajiem līvāniešiem. Ar nopietniem nolūkiem tālu ceļu bija mērojuši cēsnieki un viļānieši. Dalībnieku skaits bija tuvu simtam, kur ap 80 procentu bija skolu audzēkņi.
Bet pieaugušo konkurencē madoniešu sniegums bija teicams. Pie simtlauciņu galdiņa nepārspēts palika dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, par ko saņēma zelta medaļu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.05.2011.
Autors: M. VĪRS