Aizvadītajā svētdienā Madonas kultūras namā ritēja Madonas novada mazo vokālistu konkurss „Cālis 2011".
Dalību tajā bija pieteikuši kopskaitā 12 dziedātāji no Madonas pilsētas, Barkavas pagasta, Bērzaunes pagasta, Ošupes pagasta un Praulienas pagasta.
Konkursam gatavoties palīdzēja pieci mūzikas pedagogi. Jolanta Ceruka dziedāt un skatuves prasmi izkopt palīdzēja četriem jaunajiem talantiem, Maija Rijniece – diviem, Inguna Kecko, Ina Gutāne, Judīte Gūte, Sandra Solozemniece, Gunta Beķere un Artūrs Grandāns – pa vienam jaunajam talantam.
Konkursā piedalījās Madonas novada bērni līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot). Katram konkursantam bija jāizpilda divas dziesmas pēc brīvas izvēles. Priekšnesumus vērtēja žūrija: vokālā pedagoģe Anita Melnupa, vokālā skolotāja Ināra Stepāne, kā arī mūziķis, Zaļā kora dalībnieks Didzis Kalniņš. Bērniem iejusties rampu gaismā un skatītājiem uztvert notiekošo brīvi, saistoši un asprātīgi palīdzēja pasākuma vadītājas – Zaķis (Ināra Cakule) un Vāvere (Aija Špure) – no Madonas kultūras nama.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto