Sēdē tika lemts arī par papildu līdzekļu piešķiršanu Madonas pilsētas 1. vidusskolai.
Madonas novada pašvaldībā 2011. gada 1. aprīlī tika saņemts Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora Romāna Ližbovska iesniegums ar lūgumu piešķirt papildus esošajam budžetam Ls 1450 žalūziju iegādei 27 logiem 1.-4. klašu korpusā.
Izskatījuši šo iesniegumu un noklausījušies Madonas pilsētas pārvaldnieka Gunta Ķevera sniegto informāciju, deputāti nolēma piešķirt Madonas pilsētas 1. vidusskolai papildu līdzekļus žalūziju iegādei Ls 1450 apmērā no Madonas pilsētas budžeta nesadalītajiem līdzekļiem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS