Vakar, Eiropas dienā, Ērgļu vidusskolā notika pasākums, kura laikā Eiropas Savienības karogus pie skolas pacēla Ērgļu vidusskolas audzēkņi kopā ar sadarbības partneriem no Somijas.
Programmas „Nord Plus" ietvaros īstenojas projekts „Uzņēmējdarbības prasmes vidusskolas skolēniem". Projekta ietvaros Ērgļu vidusskola sadarbojas ar Ninivaranas ģimnāziju Somijā. – Skolēni rakstīja biznesa plānu, veidoja mācību firmu, tajā darbojās, un tagad somu skolēni ir atbraukuši pie mums, lai pārspriestu darba rezultātus, – laikrakstam pastāstīja Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no skolas arhīva