Saulainā, bet mazliet dzestrā piektdienas rītā Praulienas PII „Pasaciņa" ar vizbuļu un narcišu pušķiem skatītāji sagaidīja konkursa „Praulienas Cālis 2011" dziedātājus.
Nu jau aizrit otrais gadu desmits, kopš notiek šis pasākums. Par godu šiem svētkiem viesos bija lūgti „Praulienas Cāļa" titula ieguvēji no 1999. līdz 2010. gadam. Pasākumu vadīja Cālis, kas 11 gados izaudzis par Gaili. Ar skaļiem aplausiem tika aicināta „Praulienas Cāļu" krustmāte – Edīte Birka. Uz skatuves tika aicināti iepriekšējo gadu laureāti ar mazajiem konkursantiem, kuriem jāuzstājas ar divām dziesmām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autore: SANITA MEIERE