30. aprīlī un 1. maijā Valmierā norisinājās Latvijas jauniešu, junioru, senioru un sieviešu čempionāts spēka trīscīņā. Lielā dalībnieku skaita dēļ sacensības notika divas dienas. Pirmajā dienā startēja jaunieši un juniori, otrajā dienā – seniori un sievietes.
Madonu pārstāvēja klubs „SCK Madona" piecu sportistu sastāvā.
Spēka trīscīņā atlētam jāizpilda trīs vingrinājumi: pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un svaru stieņa vilkšana no zemes jeb vilkme.
Sīkāk ar šo sporta veidu interesenti varēs iepazīties Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā Muzeju nakts pasākumu ietvaros 14. maijā ap pulksten 20.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS