Kas gan būtu ģimene bez mātes mīļā glāsta, siltā pavarda un gudrā padoma? Mammas ietekme katra dzīvē ir milzīga, tāpēc, sagaidot rītdienas skaistos svētkus – Mātes dienu -, sveicam visas mīļās un gādīgās māmiņas un pateicamies par to, ka mums esat!
Liels jo liels prieks ir par katru jaunu ģimeni, kas savu dzīvi izvēlējusies celt tepat dzimtajā pusē. Darbīga, mīļa un stipra ir Rudītes un Marģera Smudžu ģimene, kurā aug trīs atvases. Kad minu, ka trīs bērni mūsdienās ir daudz, māmiņa Rudīte Smudze atklāj: – Draugi mani mēdz pavilkt uz zoba, ka es kādreiz apgalvojusi – man būšot maksimums viens bērns un precēties es negribot. Bet tā nu dzīvē jauki ir iekārtojies, ka nodibinājām kuplu ģimenīti. Protams, dzīvei ejot uz priekšu, pāraugot skolas vecumu, domas mainās un labi, ka tā – nekas lieliskāks ar mani nevarēja notikt. Ir svarīgi atrast īsto cilvēku, ar ko vēlies dibināt ģimeni, izaugt un saprast dzīves īstās vērtības. Jā, jauniešiem vajag laiku, lai priecātos, baudītu dzīvi, bet, laikam ritot, šim priekam jāpāraug nedēļas nogales, draugi un izklaides. Šajos gados, manuprāt, katra sieviete vairāk vai mazāk jau vēlas bērniņu, arī manas draudzenes pārsvarā visas ir māmiņas. Pat ja kāda no viņām vēl nav iestūrējusi laulības ostā, tāpat sievietei ir pavisam cits piepildījums, kad viņa kļuvusi par māti. Tad, kad mājās pārnāc drūmā garastāvoklī, atliek tavam bērnam pasmaidīt vai tev pamanīt, cik viņš mīlīgi kā lācītis guļ, un saproti – ko gan vairāk vajag?
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.05.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto