VARAKĻĀNU kultūras namā rīt uz Mātes dienai veltīto koncertu aicina bērnu deju kolektīvi.
– Koncerts saucas „Māmiņa zied", bet tas, ka šajā dienā savas mīļās māmiņas, vecmāmiņas, krustmātes ar koncertu sveic mazie dejotāji, jau ir tradicionāli. Koncertā piedalās pieci manis vadītie deju kolektīvi – pirmsskolas kolektīvs, 3. klase, 4.-5., 6.-7. un 8. klase. Būs arī īpašs veltījums, kurā mazie bērni dejos ar vidējās paaudzes deju kolektīvu. Un to visu caurvīs pasaku motīvi, – „Staram" atklāj kolektīvu vadītāja Marija Madžule, piebilstot, ka arī savu deju skolotāju bērni Mātes dienā neaizmirst: – Katrs nāk ar savu ziedu pušķīti, es pat nevaru paspēt visiem acīs ieskatīties. Pēc tam, kā jau svētkos, visi kopīgi ēdam saldumus.
Autore: BAIBA MIGLONE