30. aprīļa vakarā Madonas kultūras namā klausītāji ļāvās muzikālam lidojumam. Pirmo reizi Madonā uzstājās Valsts kamerorķestris „Sinfonietta Rīga".
Kopā ar jauno un talantīgo latviešu vijolnieci Janu Ozoliņu orķestris piedāvāja baudīt skaistu un harmonisku mūziku – Antonio Vivaldi slaveno, 1723. gadā tapušo skaņdarbu „Gadalaiki". Tas sastāv no četriem vijoļkoncertiem: „Pavasaris", „Vasara",„Rudens" un „Ziema". Katram no šiem koncertiem ir trīs daļas (ātra, lēna un deja vai fināls), starp kurām aplausi gan netiek gaidīti. Kamerorķestra koncertprogramma ir izpelnījusies lielu klausītāju atzinību gan koncertos Rīgā, Cēsīs, Ādažos, gan Ventspilī un Valmierā. Madonas mūzikas cienītājus tā burtiski pacēla uz spārniem, kas emocijās izpaudās ar ilgstošiem pēckoncerta aplausiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.05.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto