Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonā muzicē „Sinfonietta Rīga”

Redakcija

Autors • 04.05.2011.

Madonā muzicē „Sinfonietta Rīga”
Burtu lielums

30. aprīļa vakarā Madonas kultūras namā klausītāji ļāvās muzikālam lidojumam. Pirmo reizi Madonā uzstājās Valsts kamerorķestris „Sinfonietta Rīga".

Kopā ar jauno un talantīgo latviešu vijolnieci Janu Ozoliņu orķestris piedāvāja baudīt skaistu un harmonisku mūziku – Antonio Vivaldi slaveno, 1723. gadā tapušo skaņdarbu „Gadalaiki". Tas sastāv no četriem vijoļkoncertiem: „Pavasaris", „Vasara",„Rudens" un „Ziema". Katram no šiem koncertiem ir trīs daļas (ātra, lēna un deja vai fināls), starp kurām aplausi gan netiek gaidīti. Kamerorķestra koncertprogramma ir izpelnījusies lielu klausītāju atzinību gan koncertos Rīgā, Cēsīs, Ādažos, gan Ventspilī un Valmierā. Madonas mūzikas cienītājus tā burtiski pacēla uz spārniem, kas emocijās izpaudās ar ilgstošiem pēckoncerta aplausiem.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.05.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px