24. aprīlī Lauteres kultūras namā notika Lieldienām veltīts koncerts "Aprīļa pilieni", kurā piedalījās pašdarbnieku kolektīvi.
Pasākums aizritēja ļoti jaukā un patīkamā gaisotnē. Visi kopā suminājām pavasari, prieku un sauli. Lielas skatītāju ovācijas izpelnījās Zane Imša ar meitiņām, kā arī Kusas teātra entuziastu grupa (vadītāja Laima Vanaga), kas spēja sasmīdināt ikvienu zālē sēdošo. Uz skatuves parādoties austrumu deju grupai "Amara" (vadītāja Līga Vovere), skatītājos atraisījās viss, kas pavasarim nepieciešams, – gan līksme, gan prieks un, protams, pozitīvas emocijas. Kā ierasts, visus patīkami pārsteidza Kusas līnijdeju grupa ar interesantiem un oriģināliem priekšnesumiem (vadītāja Ruta Kaļva). Ar savu patīkamo un skanīgo balsi priecēja Simona Šņucīte. Jaukus priekšnesumus sniedza vokālais ansamblis "Mārtiņrozes" (vadītāja Iveta Bērziņa), kā arī tradīciju ansamblis "Mežābele" (vadītāja Laila Jēkabsone), kuru repertuārā bija jaunas un skanīgas dziesmas. Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule aicināja atrast pareizo ceļu, kā tiekties pēc laimes. Izbaudīsim šo skaisto laiku, kad saulīte mūs jau atkal lutina ar savu siltumu, kad narcises un tulpes sākušas vērt vaļā savus pumpurus. Tūdaļ ievziedi mūs reibinās ar savu smaržu, un pavisam drīz viss būs krāšņos ziedos.
Paldies vēlētos teikt Aivim Bērziņam, kā arī visiem pasākuma apmeklētājiem.
Autore: LAURA RUSKULE
AUTORES foto