Ceturtdienas rītā telefona zvans redakcijā vēstīja nepatīkamu liecību.
Kāda madoniete no rīta bija devusies uz putnu fabriku un tur iegādājusies 30 olu. Atpakaļceļā viņa iegājusi Jaunlazdonas veikalā „Vesko", nolikusi pirkumu pie durvīm un plauktos meklējusi sev nepieciešamās preces. Liels bijis viņas pārsteigums, kad pēc iepirkuma veikšanas olas noliktajā vietā vairs nav bijušas. Tā kā, ienākot veikalā, tur tobrīd atradies čigānu tautības vīrietis, aplaupītā kopā ar pārdevēju secinājusi, ka Madonas putnu fabrikā iegādātās olas sev līdzi aiznesis čigāns. Tā turklāt neesot pirmā reize, kad veikalā atgadoties kas tamlīdzīgs (minētais cilvēks dzīvo netālu). Kad bildu – par zādzību jāziņo policijai, madoniete atteica, ka pašai vajadzējis būt piesardzīgai, viņa zvanot redakcijai vien tāpēc, lai citi „neiekristu" līdzīgā veidā.
Autore: INESE ELSIŅA