Rīt, 29. aprīlī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā uz kārtējo tikšanos sanāks kluba „Pie kamīna" dalībnieki.
Kā informē Madonas BJC metodiķe Līga Grāvīte, vispirms pilsētas pensionētajiem ļaudīm uzstāsies Sarkaņu pamatskolas skolēni: dziedās vokālais ansamblis (vadītāja Rita Briņķe), izrādi rādīs leļļu teātris (režisore Gunta Apele).
Pasākuma otrajā daļā iespaidos par Indonēziju dalīsies AS „Latvenergo" pārstāvis Jānis Grīnfelds.
Autore: INESE ELSIŅA